Hausbot 15x4,2m

Hausbot 15 x 4,2 m, priestranný ľahký, stabilný, motorový aj staticky určený komfortne pre 2-6 čl. posádku, Houseboat

Viac detailov

148 000,00 € s DPH

148 000,00 € bez DPH

Hausbot 15 x 4.2m, zariadený, kompletne vybavený, vhodný na celoročné bývanie pre 2-6 osob, Hausbot je možné umiestniť/presunúť KDEKOĽVEK na vodné toky alebo jazerá...
Vnútorná rozloha 34.5m2 + terasy 19m2, v prípade záujmu možné strechu 50m2 využiť ako terasu (opcia).

Obýv.izba s kuchyňou (20,3m2) vybavená rozkl.gaučom krbom, kuchyňa s chladničkou drezom, indukčným varičom a mikrovlnkou s grilom, kúpeľňa (2.6m2) sprch.kútom boilerom wc umývadlo so skrinkou a práčka, spálňa (11,6m2)-možné rozdeliť na spálňu a menšiu izbu (opcia)-Okná plastové antracit izol.3SKLO, predné terasové posuvné dvere Hliníkové s izol.3SKLOM+ vonkajšie žalúzie.Podlaha laminátové/vinilove parkety , podlahovè kúrenie fóliami s wifi termostatmi, klimatizácia s kúrením a chladením s ionizátorom wifi.

Hausbot je vybavený Čističkou odp.vôd s dúchadlom, zabudované čerpadlo na vodu samonasávacie pre vn. rozvod, vyhrievanie čerpadla a prívodu vody. Led osvetlenie všade na nezávislom okruhu 12v. Fotovoltaicke panely na streche s výkonom 1.2kw+menič napätia+litove akumulátory umožnia časť el. systému užívať nezávisle, tým šetria náklady a možné užívať nezávislosť, exter. kamery vpredu a vzadu so záznamom, wifi router, žalúzie vpredu elektricke.

Pre plavbu: sklápateľná konzola s volantom, pozičné osvetlenie, ovládanie motora, v cene zahrnutý motor 25k (starší).
Konštrukčne je hausbot . trimaran vyhotovený z hliníkových profilov so sendvič.panelmi PUR/PIR, vnút. obklad Lamino, kúpeľňa Rocko obklad vlhkuvzdorný. Plaváky plastové vyplnené expand.polystyrénom viackomorové vpredu hydrodynamické, stredný plavák hliníkový so zobudovanou ČOV.

Hausbot je možné umiestniť kdekoľvek na vodné toky alebo jazerá, prihlásený bude ako motorový tým pádom nepotrebuje iné povolenia, v cene projekt, revízie, prihlásenie... V cene nie je transport ani kotvenie.

Cena za vyšsie uvedené 148.000 Eur bez dph, možné prepraviť po celej SR CZ aj zahraničie bližšie informácie tel 0903247170 alebo mailom shiptech@shiptech.sk, www.shiptech.sk, možné vidieť v BA

 

 ( hoseboat, hausbot, houseboot, house on the water, living on the water )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (11)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop