Honda BF20  

Honda BF 20

Lodný motor Honda BF 20 DK2

Závesný lodný motor Honda s minimálnou spotrebou, jednoduché ovládanie vhodný na rybárske člny, nafukovacie člny, hliníkové člny a laminátové člny.

Viac detailov

v externom sklade

2 907,50 € s DPH

2 907,50 € bez DPH

Závesný lodný motor Honda s minimálnou spotrebou, jednoduché ovládanie vhodný na rybárske člny, nafukovacie člny, hliníkové člny a laminátové člny.
 
Tento výkonný spaľovací lodný motor HONDA, ktorý Vás bezpečne vyvezie s člnom hoci aj na otvorené more, môžete po návrate bez najmenších problémov uschovať v batožinovom priestore Vášho auta. 
Vďaka väčšiemu zdvihovému objemu má lodný motor omnoho väčšiu silu v nízkych a stredných otáčkach. Závesné lodné motory Honda odporúčame použiť na člny s pevným zadným čelom s priamym uchytením motora.
 
Motormi BF20 prispela Honda k veľkému rozvoju lodných motorov stredných výkonových tried. S cieľom získať čo možno najplynulejšiu akceleráciu, pri maximálnej úspore paliva. Honda predstavila motory BF20 vybavené PGM-IG technológiou, mikroprocesorom riadeným zapaľovaním, ktoré zaručuje optimálne spaľovanie v celom rozsahu otáčok. Navyše, pre väčšiu bezpečnosť sa môžete spoľahnúť na elektronický systém Honda, ktorý monitoruje tlak oleja, chladenie a pretočenie motora.
 
HLAVNÉ PREDNOSTI:
Digitálne zapaľovanie zaisťuje optimálnu silu motora, štandardne výkonná dobíjacia cievka, ergonomicky tvarovaná transportná rukoväť, možnosť použitia aj v plytkých vodách, nastavenie tuhosti riadenia bez nutnosti použiť náradie.
Kontrolka tlaku oleja, systémy sledujúce olej/teplotu/otáčky motoru pre zvýšenie spoľahlivosti, vstup pre systém preplachovania motoru pre zvýšenie životnosti, ľahký štart jednou rukou.
 
TECHNICKÉ PARAMETRE:
- Typ motora:  OHC radový 2 valec
- Zdvihový objem: 350 cm3
- Maximálne otáčky: 5000 - 6000 ot./min
- Výkon: 14,9 kW (20 HP)
- Chladenie: Vodou
- Príprava paliva: 1 karburátor
- Zapaľovanie: Elektronické PGM-IG
- Výfuk: Stredom lodnej skrutky
- Prevodový pomer: 2,08:1
- Radenie: F-N-R
- Celková dĺžka: 650 mm
- Celková šírka: 350 mm
- Celková výška S/L: 1110 / 1380 mm
- Dĺžka nohy S/L: 433 / 563 / 703 mm
- Suchá hmotnosť S/L: 70,5 / 72,5 kg
- Alternátor: 6A
Typ motora 4-takt
Počet valcov 2

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (18)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop