JAG 6

JAG 6

Laminátový kajutový motorový čln Športovo-rekreačný čln JAG 6 je určený pre rekreačnú plavbu v plavebnej zóne C pohon s použitím závesného motora. Je vhodný pre kĺzavý aj výtlačný režim plavby.

Viac detailov

v externom sklade

12 000,00 € s DPH

12 000,00 € bez DPH

JAG 6

Kajutový  čln JAG 6 je určený pre rekreačnú plavbu v plavebnej zóne C pohon s použitím závesného motora. Je vhodný pre kĺzavý aj výtlačný režim plavby. Pohonné zariadenie sa ovláda z velína diaľkovo. Teleso-lodný trup dĺžky 6m tvorí sklolaminátová sendvičová škrupina z viacvrstvového sklotextilu spojeného špeciálnou epoxidovou resp. polyesterovou živicou so zvýšenou odolnosťou proti starnutiu.. Tvar trupu je kýlovitý postupne od čela sa zvažujúci do plochého zadného dna. Čln je vďaka silnému stredovému a postranných kýlov vhodný aj na vylodenie na súši, na lámanie menších ľadových vrstiev, alebo na plavbu v plytkých vodách – od 28cm (podľa typu motora). Vďaka univerzálnemu zrkadlu je možne s člnom použiť malý závesný motor resp. elektomotor ako aj 70k závesný motor.

Nadstavba člna JAG6 je vyhotovená taktiež z viacvrstvového sklolaminátu. V prednej časti sa nachádza kajuta s množstvom úložných priestorov a s možnosťou prespania pre max. 4 (5) osôb a svoje vyhradené miesto má aj prenosné chemické WC. Verzie určené pre viacdenné plavby sú vybavené aj malým varičom resp. chladiacim boxom. Vstup do kajuty je cez priestranné posuvné dvere. Vonkajšia paluba poskytuje priestor pre 5 cestujúcich, v zadnej časti paluby je sedacia 3 lavica s úložným priestorom, vodičovo otočné sedadlo a sklopné sedadlo pri vstupe do kajuty. Ďalšie úložné pristory sú aj v podlahe kde je možné schovať aj napr. lyže, waveboard, gril alebo akumulátorové  batérie pre verzie s elektromotorom. Nad slnečnou palubou sa vyníma spojler, ktorý slúži zároveň aj ako tienidlo a z kt. sa odvíja tieniaca plachta. Po stranách nadstavby je ochoz pre prechod na čelo člna kde sa nachádza miesto pre sedenie 1-2 osôb a veľký predný úložný priestor pre kotvu, laná a iné príslušenstvo. Na pridržiavanie slúži nerezové madlo vychádzajúce od prednej časti člna až po spojler.

Na korme sa nachádzajú sklopné schodíky do vody a v prípade záujmu je možné čln dovybaviť zadným kúpacím resp. nástupným platom po stranách motora. Nad motorom je príprava pre úchyt háku na ťahanie lyžiara. Po okúpaní alebo lyžovaní je možné sa na korme osprchovať pomocou výsuvnej sprchy.


Čln JAG6 je so svojími vynikajúcimi vlastnosťami vhodný aj na športové adrenalínové plavby v klze ako aj na viacdenné plavby po kanáloch, rybárčenie v riekach a rôznych zákutiach prírody.


Farebné prevedenie: štandardné farebné prevedenie je modro-biele, ale bez prípaltku je možné čln vyhotoviť v ľubovolných odtieňoch.


K sériovej výbave člna patrí: krytý priestor na kotvu s odtokom vody, nerezové bitvy na vyväzovanie (4x), oko na ťahanie z nerezu, čalúnenie v kabíne, matrace čalúnené v kabíne, úschovné priestory v kabíne, oderkové lišty z plastu po bokoch člna, okná, nerezové zábradlia, odvodový kanálik z kokpitu, miesto na chemické WC,  sedadlo kormidelníka, lavica na korme, odsúvacie dvere, spojler, vnútorné osvetlenie, ...

 

Hlavné parametre:

- L=6,05m

- B=2,25m

- H=0,95m

- T=0,32m

- pohotovostná hmotnosť (bez motora) 740kg

- posádka: 6 osôb

- max. motor: P=90k (140k)

- max. rýchl.: cca v=40km/hod

- plavebná zóna C


Doplnková výbava:
- nerezový rebrík sklápací: 80€ bez DPH
- regulovateľný /sklápací stolík: od 110€ bez DPH
- slnečné tienidlo-bimina: 140€ bez DPH
- nerezové madla a konštrukcia bimini: 240€ bez DPH
- campingové chemické WC: od 85€ bez DPH
- liehový varič: od 130€ bez DPH
- el.chladnička: od 680€ bez DPH
- výsuvná sprcha: od 130€ bez DPH    
- plast. volant s riadením a boudenom: od 189€ bez DPH
- pozičné svetlo: 39€ bez DPH
- zadné postranné plato: od 200€ bez DPH
- vnútorné madrace a tapacírované obvloženie: od 950€ bez DPH
- iné-podľa želenia....

Dĺžka 6m
Typ člna Kajutový

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (21)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop