Hausbót Shiptech 6x12

Hausbót Shiptech 6x12

Hausbót o rozmeroch 6x12m pre pohodlné bývanie na vode pre 4 člennú posádku.

Viac detailov

Hausbót Shiptech 6x12

Predstavujeme Vám hausbót o rozmeroch 6x12m pre pohodlné bývanie na vode pre 4 člennú posádku. Hausbót je navrhnutý tak, aby poskytol plný komfort rodinného obydlia avšak s pridanou hodnotou ktorým je okolité prostredie.
Koncepčne je hausbót rozdelený na spoločenskú časť, kt. tvorí spoločenská miestnosť s kuchynkou (18m2) a veľká terasa o rozlohe 40m2. Zadná obytná časť je tvorená dvoma kajutami – hlavnou (8,3m2), menšou (6,7m2) a kúpelňou spojenou s WC (2,6m2).
Teleso plaváka je katamaránového typu vyhotoveného z oceľových plavákov, alternatívne je možné použiť aj hliníkové plaváky. Napájanie elektrického rozvodu je navrhnuté z brehovej prípojky, alternatívne môže byť hausbót napájaný z vlastných solárnych článkov alebo generátora. Pre záujemcov, kt. nevydržia na jednom mieste je možné hausbót vybaviť motorom s ovládaním pre presuny alebo dlhodobejšie plavby.
Nadstavba je vyhotovená zo sendvičového opláštenia, s izoláciou aj pre celoročné pobyty. Po bokoch hausbótu sú navrhnuté posuvné/spúšťacie žalúzie.

 

Základné technické parametre:
L = 12m
B = 6m
H = 1,4m
V = ~10t
N = 12 osôb
Plavebná zóna: C
Vnútorná úž.rozloha: 36m2
Vonkajšie plocha: 40m2

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (11)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop