Motorový Hausbót-9×3,1m Panorama

Motorový Hausbót-9×3,1m Panorama

Motorová loď – hausbót je určený pre vnútrozemské vodné cesty, kanály a jazerá. Navrhnutý je s ohľadom na účelnosť komfort a jednoduchosť. Hlavnou ideou tohto konceptu je poskytnúť dostatok spoločného miesta pre posádku za každého počasia.

Viac detailov

Motorový Hausbót-9×3,1m Panorama

Motorová loď – hausbót je určený pre vnútrozemské vodné cesty, kanály a jazerá. Navrhnutý je s ohľadom na účelnosť komfort a jednoduchosť. Hlavnou ideou tohto konceptu je poskytnúť dostatok spoločného miesta pre posádku za každého počasia. Túto funkciu preberá centrálna veľká kajuta s pohodlným sedením (s možnosťou rozšírenia dvoch pohoviek pre prípad spania), ktorej súčasťou je velín aj kuchynka.. V prípade priaznivého počasia je možnosť odsunúť celú strechu nad zadnú časť lode, tým sa vytvorí veľká otvorená terasa s veľkým integrovaným sedením, velínom a kuchynkou. V zadnej časti lode sa na pravoboku nachádza menšia kajuta pre pohodlné prespanie dvoch osôb a na ľavoboku je malá kúpelňa s wc a umývadlom. Celkovo sa na lodi pohodlne vyspí 7-8 osôb. Vstupné posuvné dvere sú na korme, kde sa nachádzajú nádrže na vodu a phm.

Na korme je inštalovaný závesný motor diaľkovo ovládaný z velína ktorý zabezpečuje pohon plavidla. Jeho umiestnenie dáva záruku minimálnej hlučnosti počas jazdy. V prípade záujmu je možné na kormu doinštalovať zadné plato a prípadne aj držiak bicyklov.
Lodný trup je vyhotovený z ocele a nadstavba je laminátová s oceľovými výstužami. Trup pontónového tvaru je rozdelený do troch vodotesných úsekov zvyšujúcich bezpečnosť v prípade kolízie. Výhodou plavidla je aj jeho nízka podjazdná výška a malý ponor.
Pre špecifické vodné toky a oblasti je možné hausbót vybaviť elektromotormi so solárnym dobíjaním.

Výkon motora poskytuje dostatočnú silu pre plavbu vo vnútrozemských vodných tokov. Pre potreby lepšej manévrovateľnosti je možné inštalovať predný priečny propeler.
Charakteristika plavidla umožňuje využitie lode pre rekreačné účely, požičovne, ale aj pre vyznávačov vodnej turistiky.
Dispozícia plavidla nie je fixná a je ju možne prispôsobiť požiadavkám odberateľa.


Základné technické parametre:
L = 9m
B = 3,1m
H = 0,75m
V = ~3,5t
N = 12 osôb
P = 20-25k max. 60k
Plavebná zóna: C

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop