Hausbót Shiptech 4×13 Classic

Hausbót Shiptech 4×13 Classic

Hausbót o rozmeroch 4x13m pre pohodlné bývanie na vode pre 2-3 člennú posádku.

Viac detailov

Hausbót Shiptech 4×13 Classic

Predstavujeme Vám hausbót o rozmeroch 4x13m pre pohodlné bývanie na vode pre 2-3 člennú posádku. Hausbót je navrhnutý tak, aby poskytol plný komfort rodinného obydlia avšak s pridanou hodnotou ktorým je okolité prostredie.
Koncepčne je hausbót rozdelený na spoločenskú časť, kt. tvorí spoločenská miestnosť s kuchynkou (17,4m2) a veľká prekrytá terasa o rozlohe 12m2. Zadná obytná časť je tvorená kajutou – spálňou (9m2) a súkromnou terasou. Súčasťou nadstavby je kúpeľňa so sprchou a WC o rozlohe 3,4m2 .
Teleso plaváka je katamaránového typu vyhotoveného z oceľových plavákov, alternatívne je možné použiť aj hliníkové plaváky. Napájanie elektrického rozvodu je navrhnuté z brehovej prípojky, alternatívne môže byť hausbót napájaný z vlastných solárnych článkov alebo generátora. Pre záujemcov, kt. nevydržia na jednom mieste je možné hausbót vybaviť motorom s ovládaním pre presuny alebo dlhodobejšie plavby.
Nadstavba o rozmeroch 6x9m je vyhotovená zo sendvičového opláštenia, s izoláciou aj pre celoročné pobyty. Po bokoch hausbótu sú navrhnuté posuvné/spúšťacie žalúzie.

 

Základné technické parametre:
L = 13m
B = 4m
H = 1,4m
V = ~10t
N = 12 osôb
Plavebná zóna: C
Vnútorná úž.rozloha: 31,2m2
Vonkajšie plocha: 16m2

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop